Background Image

O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Jan Ozolin świadczy wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną adresowaną zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą oferującą usługi na najwyższym poziomie.

Cechami Kancelarii są przede wszystkim wysoki profesjonalizm, rzetelność, szybkość oraz pełna poufność w zakresie świadczonych usług. Wysoko wykwalifikowany zespół Kancelarii zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług.

Proponujemy kompleksową pomoc w zakresie prawa: cywilnego, rodzinnego, spadkowego, umów, spółek i działalności gospodarczej, lokalowego, budowlanego, administracyjnego, pracy, zamówień publicznych, upadłościowego (w tym także upadłości konsumenckiej), ubezpieczeń społecznych oraz karnego.

Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzamy pisma procesowe, umowy oraz opinie prawne.

Oferujemy stałą lub okresową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie bieżących problemów prawnych jak i skomplikowanych zagadnień. W naszej pracy staramy się by świadczona przez Kancelarię pomoc prawna odpowiadała w pełni potrzebom naszych Klientów.

W swych działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wybieranie jak najbardziej optymalnego i efektywnego rozwiązania, najkorzystniejszego dla naszych Klientów. Doradzamy, kiedy kierować sprawę na drogę postępowania sądowego, a kiedy wybrać inne dostępne rozwiązanie z naciskiem na ugodowe załatwienie sprawy. Sposób współpracy i warunki finansowe  adaptujemy do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Kancelaria adwokata Jana Ozolin zapewnia rzetelność, bezpieczeństwo, wysoki poziom merytoryczny usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. To, co wyróżnia Kancelarię to szybkość reakcji, staranność w działaniu oraz najwyższy standard świadczonych usług. Obsługa prawna klientów prowadzona jest również w języku angielskim oraz niemieckim.Adwokat Jan Ozolin jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej, zastępcą Rzecznika Dyscyplinarnego Pomorskiej Izby Adwokackiej, sędzią sądów arbitrażowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych kancelariach na terenie Trójmiasta.

Dysponuje szerokim doświadczeniem w zakresie prowadzenia sporów cywilnych oraz kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej. Doświadczony prawnik z zakresu prawa cywilnego, i ubezpieczeń społecznych oraz upadłościowego. Pełnomocnik w sporach sądowych cywilnych i gospodarczych. Zajmuje się także prawem rodzinnym oraz występuje jako obrońca w sprawach karnych.

Adwokat Jan Ozolin biegle włada językiem angielskim, jak i niemieckim, co jest potwierdzone certyfikatem Zentrale Mittelstufenprüfung Instytutu Goethego.

Kancelaria działa w ramach Zespołu Kancelarii www.kancelariamatejki15.pl